Stanislav Krátký - Zátiší

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vlevo dole S. Krátký, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 – 2001
Malíř. Studoval na AVU v Praze u V. Nechleby. Maloval především portréty, figurální motivy, krajiny a květinová zátiší, jejichž vznik inspirovala Haná a Valašsko. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha, OGVU Olomouc, Státní galerie Zlín a jinde.

8017. Zátiší
Dražba ukončena:22.02.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč