Stanislav  Hlavsa - Dívka v parku

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole St. Hlavsa, rám.

5648. Dívka v parku
Dražba ukončena:29.09.2016 20:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč