Jan Spáčil - Žeranovský - Pražská zahrada

Olej na kartonu, 63x52 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil - Žeranovský, rám.

1892, Praha - 1982, Cheb

3305. Pražská zahrada
Dražba ukončena:26.11.2015 19:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč