Soter Vonášek - Zasněžený břeh

Kombinovaná technika, 42x28 cm, signováno vpravo dole Vonášek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn. Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1953
Narodil se v Sarajevu. Studoval v Praze AVU u prof. Preislera, Thieleho a Krattnera. Studijní cesty podnikl do Německa a Francie. Ve své tvorbě kromě krajinomalby tvořil figurální výjevy a portréty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

6845. Zasněžený břeh
Dražba ukončena:25.01.2017 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.01.2017 12:28:56 817