Slanický - Pasáčci

Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vpravo dole Slanický, rám.

4218. Pasáčci
Dražba ukončena:31.03.2016 20:34:34
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 300 Kč