signováno Alexy - Statek

Olej na plátně, 40x60 cm, signováno vpravo dole Alexy, rám.

Pozn.: Vzadu přípis.

signováno Alexy
10435. Statek
Dražba ukončena:31.05.2017 18:34:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč