signatura nečitelná - Pradlena

Olej na plátně, 35x25 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

signatura nečitelná
8027. Pradlena
Dražba ukončena:22.02.2017 18:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč