signatura nečitelná - Práce na poli

Kombinovaná technika, 38x48 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
11645. Práce na poli
Dražba ukončena:28.06.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč