signatura nečitelná - Karlův most v zimě

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
8326. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:23.02.2017 20:24:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč