signatura nečitelná - Černovlasá dívka

Olej na plátně, 36x31 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Malba místy poškozena - uvolněné plátno - rám zašlý.

signatura nečitelná
823. Černovlasá dívka
Dražba ukončena:27.11.2013 20:05:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 444 Kč