signatura nečitelná - Trosky v zimě

Olej na plátně, 46x60 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
5516. Trosky v zimě
Dražba ukončena:29.09.2016 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč