signatura nečitelná - Rybář s dýmkou

Olej na dřevě, 21x16 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
1443. Rybář s dýmkou
Dražba ukončena:24.09.2014 22:04:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč