signatura nečitelná - Ruská trojka

Olej na plátně, 70x93 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
3123. Ruská trojka
Dražba ukončena:25.11.2015 19:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč