signatura nečitelná - Mladý Žid

Olej na dřevě, 18x14 cm, signováno vpravo nahoře, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
1444. Mladý Žid
Dražba ukončena:24.09.2014 22:27:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč