signatura nečitelná - Pohled na město

Olej na plátně, 63x47 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
5697. Pohled na město
Dražba ukončena:29.09.2016 21:34:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč