signatura nečitelná - Piráti

Olej na plátně, 48x38 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
4196. Piráti
Dražba ukončena:31.03.2016 20:32:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč