signatura nečitelná - Moře

Olej na kartonu, 24x41 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, rám.

signatura nečitelná
1176. Moře
Dražba ukončena:02.06.2014 20:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč