signatura nečitelná - Koupání v lese

Litografie, 39x29 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám místy poškozen. Pasparta místy znečištěna.

signatura nečitelná
1457. Koupání v lese
Dražba ukončena:24.09.2014 22:19:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč