signatura nečitelná - Cairo

Olej na plátně, 80x60 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba krakelovaná.

signatura nečitelná
1129. Cairo
Dražba ukončena:02.06.2014 20:11:14
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč