signatura  nečitelná - Večer ve městě

Olej na kartonu, 26x35 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
8619. Večer ve městě
Dražba ukončena:29.03.2017 18:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč