různí autoři - Soubor 9- ti grafických listů

Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Některé rámy poškozeny

různí autoři
10425. Soubor 9- ti grafických listů
Dražba ukončena:31.05.2017 18:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč