různí autoři - Soubor 4 prací

1x pastel, 2x akvarel, 1x linoryt, signovány, rámovány, zaskleny.

různí autoři
5320. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:28.09.2016 19:44:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 200 Kč