Rudolf Václavík - Chalupa v zimě

Akvarel, 29x22 cm, signováno vlevo dole Václavík, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898
Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

10280. Chalupa v zimě
Dražba ukončena:27.04.2017 22:01:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč