Rudolf Michalík - Vision II

Olej na překližce, 38x32 cm, signováno vpravo dole Rud. Michalík 28, rám.

8638. Vision II
Dražba ukončena:29.03.2017 18:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč