Rosenbergová - Dívka v šátku

Olej na plátně, 36x28 cm, signováno vlevo dole Rosenbergová 1903, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Rosenbergová
10278. Dívka v šátku
Dražba ukončena:27.04.2017 22:03:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč