Richard Wiesner - Portrét

Litografie, 51x47 cm, signováno vpravo dole R. Wiesner, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně zvlněn.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

8607. Portrét
Dražba ukončena:29.03.2017 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč