Richard Uherek - Zděchov u Vsetína

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole R. Uherek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1900 - 1974
Studoval na AVU v Praze v krajinářské speciálce u profesora Otakara Nejedlého. Věnoval se zejména krajinomalbě, s oblibou zachycoval pobřeží Jadranu a historická centra měst-Split, Dubrovník, Sarajevo. U nás zachycoval rodný kraj, Hostýnské vrchy, Přerovsko a okolí Velkých Karlovic. Příležitostně maloval také květinová zátiší a portréty.

111799. Zděchov u Vsetína
Dražba ukončena:11.02.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.02.2024 13:49:01 13222