Richard Uherek - Korčula

Olej na plátně, 43x52 cm. Signováno vlevo dole Uherek 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1900 - 1974
Studoval na AVU v Praze v krajinářské speciálce u profesora Otakara Nejedlého. Věnoval se zejména krajinomalbě, s oblibou zachycoval pobřeží Jadranu a historická centra měst-Split, Dubrovník, Sarajevo. U nás zachycoval rodný kraj, Hostýnské vrchy, Přerovsko a okolí Velkých Karlovic. Příležitostně maloval také květinová zátiší a portréty.

77100. Korčula
Dražba ukončena:08.05.2022 20:50:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč