Richard Uherek - Motiv z Pobečví

Olej na kartonu, 30x40 cm, rám, štítek na rám datováno 1965) zaskleno, signováno vpravo dole.

783. Motiv z Pobečví
Dražba ukončena:26.11.2013 21:18:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 26.11.2013 21:18:07 209