MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rámovány.
Pozn.: Rámy poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
převážně čeští malíři 1. pol. 20. stol.
6791. Soubor 9- ti olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
348
5 500 Kč
limit (01.12.2016 22:24:36)
448
5 100 Kč
348
2 700 Kč
1016
2 600 Kč
448
2 500 Kč
1089
2 400 Kč
1610
2 300 Kč
1089
2 200 Kč
limit (01.12.2016 17:24:56)
55
2 200 Kč
1089
2 100 Kč
limit (01.12.2016 17:24:53)
55
2 000 Kč
1089
1 900 Kč
55
1 800 Kč
1089
1 700 Kč
55
1 600 Kč
1089
1 500 Kč
1600
1 400 Kč
1089
1 300 Kč
55
1 200 Kč
1089
1 100 Kč
849
1 000 Kč
1089