převážně čeští malíři 1. pol. 20. stol.

6791. Soubor 9- ti olejomaleb

popis: rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:30:09

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč