převážně čeští malíři 1. pol. 20. stol. - Soubor 9- ti olejomaleb

rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

převážně čeští malíři 1. pol. 20. stol.
6791. Soubor 9- ti olejomaleb
Dražba ukončena:01.12.2016 22:30:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč