Lept, 20x12 cm. Signováno vpravo dole P. Kotík. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1889 - 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.