Litografie 7/40, 21x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou P. Kotík 44. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1889 - 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.