Olej na sololitu, 50x35 cm. Monogramováno vpravo dole P. K. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1889 - 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.