pravděpodobně ukrajinský malíř 1. pol. 20. stol. - Kozácká hlídka

Olej na plátně, 50x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

pravděpodobně ukrajinský malíř 1. pol. 20. stol.
4232. Kozácká hlídka
Dražba ukončena:31.03.2016 20:42:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč