Popelka - Kytice s ptáčkem

Olej na plátně, 72x52 cm, signováno vpravo dole Popelka 1891 v Brně, nerámováno.

Pozn.: Restaurováno.

5641. Kytice s ptáčkem
Dražba ukončena:29.09.2016 21:02:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč