Pablo Picasso - Femme assise

Litografie, 23x17 cm, signováno vpravo dole Picasso Novembre 1925, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

10819. Femme assise
Dražba ukončena:01.06.2017 20:41:02
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:21 000 Kč