P. Lenzer - Párové obrazy - Holandské motivy

Oleje na plátně, 21x42 cm, oba signovány vlevo dole P. Lenzer, rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

4565. Párové obrazy - Holandské motivy
Dražba ukončena:25.05.2016 19:36:49
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč