Pietro Toretti - Balkánské pobřeží

Olej na plátně, 74x100 cm, signováno vlevo dole P. Toretti, rám.

1888 - 1927
Italský malíř.

Pozn.: Restaurováno. Nažehleno na druhotné plátno. Rám mírně poškozen.

4231. Balkánské pobřeží
Dražba ukončena:31.03.2016 20:51:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč