Otto Bednar - Husy na potoce

Olej na plátně, 53x85 cm, signováno vpravo dole Otto Bednar, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3128. Husy na potoce
Dražba ukončena:25.11.2015 20:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč