Otto Matoušek - 3x Boj legií

Litografie, 51x64 cm, signováno vpravo dole Otto Matoušek 1927, volné listy, mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

7665. 3x Boj legií
Dražba ukončena:15.02.2017 22:29:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 100 Kč