Otakar Hájek - Hřiby

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Ot. Hájek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu autorské razítko.

10292. Hřiby
Dražba ukončena:27.04.2017 22:18:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč