Ota Bubeníček - Chalupa

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x34 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

12034. Chalupa
Dražba ukončena:29.06.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč