Oscar Meyer Elbing - Derviš

Olej na plátně, 59x48 cm, signováno vpravo dole Osk. Meyer - Elbing, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

8332. Derviš
Dražba ukončena:23.02.2017 20:47:38
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč