Olej na plátně, 59x48 cm, signováno vpravo dole Osk. Meyer - Elbing, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.