Oldřich Oplt - Dívčí akt

Olej na plátně, 80x60 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

8633. Dívčí akt
Dražba ukončena:29.03.2017 18:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč