Oldřich Oplt - U rybníka

Olej na plátně, 70x81 cm, signováno vpravo dole Oplt 79, olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

6871. U rybníka
Dražba ukončena:25.01.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč