Oldřich Kukla - Borový les v gubernii Vjatka

Olej na plátně, 39x55 cm. Signováno vlevo dole Kukla 64. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

100665. Borový les v gubernii Vjatka
Dražba ukončena:13.08.2023 20:42:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 13.08.2023 20:39:29 5305
1 000 Kč 13.08.2023 12:26:33 13222