Oldřich Kalandra - Zimní nálada

Olej na plátně, 34x42 cm, signováno vlevo dole O. Kalandra, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10447. Zimní nálada
Dražba ukončena:31.05.2017 19:16:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč