Eberhart Olbrich - Aněžský klášter

Akvarel, 50x35 cm, signováno vpravo dole Olbrich, rám, pasparta, zaskleno.

4216. Aněžský klášter
Dražba ukončena:31.03.2016 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč