Niko Miljan - Vytahování sítí

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

6915. Vytahování sítí
Dražba ukončena:25.01.2017 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč