Niko Miljan

6789. Mořský útes

popis: Olej na plátně, 45x50 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:24:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč