Niko Miljan - Mořský útes

Olej na plátně, 45x50 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

6789. Mořský útes
Dražba ukončena:01.12.2016 22:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč